Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 4 Nov
kl 18:30 - 20:30
Bassengpadling på Nordhordland folkehøyskole
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Vi er klare for å arrangere bassengpadling…   Les mer  
Wed 4 Nov
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 28 okt. kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til onsdagspadling, med kun en…   Les mer  
Wed 28 Oct
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 28 okt. AVLYST!
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
ONSDAGSPADLINGEN ER AVLYST PÅ GRUNN AV FOR…   Les mer  
Wed 21 Oct
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 21 okt. kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til onsdagspadling. Det blir i…   Les mer  
Wed 14 Oct
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 14 okt. kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til onsdagspadling. Det blir i…   Les mer  
Wed 7 Oct
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 7 okt. kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til onsdagspadling. Det blir i…   Les mer  
Wed 30 Sep
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 30. sept. kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til onsdagspadling med ulike…   Les mer  
Wed 23 Sep
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 23. sept. kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til onsdagspadling med ulike…   Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 9. sept. kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til onsdagspadling med ulike…   Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 2. sept. kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til onsdagspadling med ulike…   Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 26. august kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til onsdagspadling med ulike…   Les mer  
Sat 22 Aug
kl 10:00 - 18:00
Grunnkurs HAV - 22. og 23. august 2020
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Flatøyvegen 26
Oppmøte og sted for kurs: Kurset…   Les mer  
Wed 19 Aug
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 19. august kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til onsdagspadling med ulike…   Les mer  
Wed 12 Aug
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte 12 august 2020 i bua til Åse og Dag
Nordhordland padleklubb   Annet  
Flatøy 12.07.2020Innkalling til…   Les mer  
Wed 5 Aug
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 5. august kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til sommerpadling på…   Les mer  
Wed 29 Jul
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 29. juli kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til sommerpadling på…   Les mer  
Wed 15 Jul
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 15. juli kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til onsdagspadling med ulike…   Les mer  
Sat 11 Jul
kl 10:00 - 18:00
Grunnkurs HAV - 11. og 12. juli 2020
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Flatøyvegen 26
Oppmøte og sted for kurs: Kurset…   Les mer  
Wed 8 Jul
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 8. juli kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til onsdagspadling med ulike…   Les mer  
Wed 1 Jul
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 1. juli kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til onsdagspadling med ulike…   Les mer  
Wed 24 Jun
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 24. juni kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til onsdagspadling med ulike…   Les mer  
Sun 21 Jun
kl 10:00 - 11:30
Workshop i tang og tare - Dag 2 praksis
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Flatøyvegen 26
TANG OG TARE Velkommen til workshop i…   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 18:00 - 19:30
Workshop i tang og tare - Dag 1 teori
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Flatøyvegen 26
TANG OG TARE Velkommen til workshop i…   Les mer  
Wed 17 Jun
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 17. juni kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til onsdagspadling med ulike…   Les mer  
Sat 13 Jun
kl 10:00 - 18:00
Grunnkurs HAV - 13. og 14. juni 2020
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Flatøyvegen 26
Siste: Dette kurset er fullbooket - se…   Les mer  
Thu 11 Jun
kl 18:00 - 21:00
Grunnkurs SURFSKI - fra 11 juni 2020
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Flatøyvegen 26
Siste: Dette kurset er…   Les mer  
Wed 10 Jun
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 10. juni kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Velkommen til onsdagspadling med ulike…   Les mer  
Wed 3 Jun
kl 18:30 - 20:30
Onsdagspadling på Flatøy - 3. juni kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Vi satser igjen på padleturer og surfski.…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline